Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область

«Чарівні драбівчанки» стали дипломантами обласного фестивалю патріотичної пісні

10 червня на площі Богдана Хмельницького за ініціативи “Черкаської обласної Спілки ветеранів Афганістану та учасників бойових дій” вперше був проведений фестиваль афганської, патріотичної та української пісні «Мелодія лунає, на мир надихає”.

Учасників фестивалю привітали перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації В.Коваль, Черкаський міський голова А.Бондаренко, Герой України, учасник бойових дій в Афганістані, голова УСВА С.Червонописький.
          Фестиваль проводився з метою відродження та збагачення національної й громадської самосвідомості, формування у молоді патріотичної та національної гідності, популяризації військово-патріотичної творчості серед населення, особливо дітей та молоді, поваги до ветеранів ІІ Світової війни, ветеранів та учасників бойових дій в Афганістані, учасників бойових дій на території інших держав, героїв “Небесної сотні” та учасників АТО.
          Участь у фестивалі взяли 17 районних та міських афганські організації,  самодіяльний ансамбль «Чарівні драбівчанки» Драбівського сільського будинку культури Корсунь-Шевченківського району. Учасники представили свої програми виступів у вокальному, розмовному, інструментальному жанрах та в різних вікових категоріях.
          У місті панувала урочиста, піднесена атмосфера. Мешканці та гості міста Черкаси, які завітали на цей захід, мали змогу слухати і насолоджуватись піснею, що здатна бадьорити душу і створювати особливий настрій надії і впевненості у майбутньому.