Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область

Голова громади

Малюга Олег Петрович

Народився 14 березня 1967 року в селі Матюші Білоцерківського району  Київської області.В село Набутів переїхав в 1991 році.

Середню освіту здобував на Вінничині .  З 1983 по 1991 рік, з переривом на військову службу в лавах ВМФ,  навчався на історичному факультеті  Вінницького державного педагогічного університету.

Трудову діяльність розпочав з посади вчителя історії та географії Самгородської восьмирічної школи Смілянського району Черкаської області . Працював директором підліткового клубу, викладачем історії та правознавства Корсунь-Шевченківського ПТУ №33,заступником директора з навчально - виховної роботи ДНЗ « Корсунь-Шевченкіський професійний ліцей».

• В 2016 році обраний  на посаду сільського голови  ОТГ Набутівської сільської ради(с.Набутів, село Нетеребка, селище Сахнівське, село Деренковець, село Драбівка, селище Червоне,  село Сахнівка, село Бровахи , село Буда – Бровахівська, село Кичинці, село Мирошниківка, село Корнилівка, село Паськів)

Одружений, дружина Малюга Ольга Миколаївна – чергова по гуртожитку ДНЗ «Корсунь-Шевченкіський професійний ліцей» .

Маємо двох дорослих синів.

Проживаю в селі Набутів, маю приватний будинок.