8 лютого 2018 року о 09.00 у відділі освіти, культури, молоді та спорту Набутівської сільської ради  відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти. На нараді були розглянуті такі питання:

1. Аналіз навчання та відвідування учнями закладів загальної ередньої освіти за І семестр 2017-2018 н.р. ( спеціаліст відділу освіти,

культури, молоді та спорту з питань

освіти Шевченко О.О.)

1.  Проведення ДПА та ЗНО у 2018 році. (начальник віділу освіти,

культури, молоді та спорту

Михайлюк Ю.О.)

1. Організація курсової перепідготовки вчителів закладівзагальної середньої освіти                                 (спеціаліст відділу освіти, культури,
                                                              молоді та спорту з питань освіти

Шевченко О.О.)

1. Про проведення ХХІІІ обласної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини»                                      (начальник відділу освіти, культури,
                                                             молоді та спорту Михайлюк Ю.О. )

Після наради відбулося семінарське заняття «Робота з молодими вчителями», теоретичну частину якого підготувала Шевченко О.О. Заступник директора з навчально-виховної роботи Деренковецького НВК Колодич Г.С. поділилась досвідом роботи з молодими вчителями, показала зразки ведення документації «Школи молодого вчителя». Підсумок семінарського заняття підвела начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Набутівської сільської ради Михайлюк Ю.О., яка  провела розв’язання педагогічних задач, пов’язаних з темою семінарського заняття.