Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису1 вересня на подвір’ї Драбівської школи пройшло свято Першого дзвоника.

Лінійка розпочалася з внесення шкільного прапору під гімн школи. Всі присутні вшанували пам’ять загиблих в роки війни та голодомору. Зі словами привітань до учнів звернувся новий завуч Інна Вікторівна Кріт. Ольга Іванівна Горобець, староста села, вручила подарунки першокласникам, а також грамоти найактивнішим школярам. Музичний дарунок пролунав у виконанні Савченко Анни, учениці 9 класу. А сповістили про початок навчального року первачки Слободяник Валерія та Костенко Богдан. По завершенню свята учні, викладачі та присутні гості взяли участь у традиційному танцювальному флешмобі.