21 лютого 2018 року в с. Драбівка відбулась колегія відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Набутівської сільської ради та нарада керівників закладів загальної середньої освіти. Даний захід був проведений згідно річного плану відділу і пройшов плідно та конструктивно. На порядок денний було винесено ряд питань, що стосуються роботи освітніх закладів Набутівської ОТГ. На колегії розглянули 4 питання :

1. Про стан національно – патріотичного виховання (доповідач : Яценко Олена Вікторівна);

2. Про стан роботи із зверненням громадян (доповідачі : Михайлюк Юлія Олегівна та Шевченко Ольга Олексіївна);

3. Про хід виконання обласної програми розвитку підвищення якості шкільної природничо – математичної освіти (доповідач : Михайлюк Юлія Олегівна);

4. Стан гурткової роботи в закладах загальної середньої освіти Набутівської сільської ради (доповідач : Яценко Олена Вікторівна).

На порядок денний наради керівників закладів загальної середньої освіти було винесено теж 4 питання :

1. Про стан роботи з обдарованою молоддю (доповідач : Яценко Олена Вікторівна, виступ : Гладкий Олександр Павлович);

1. Про організацію харчування учнів у II семестрі 2017 – 2018 навчального року (доповідач : Михайлюк Юлія Олегівна);

2. Про ефективність роботи шкільних веб – сайтів (доповідач : Шевченко Ольга Олексіївна, виступ : Сірош Тетяна Миколаївна);

3. Про стан організаційної роботи адміністрації закладів загальної середньої освіти з підготовки учнів до ЗНО та ДПА (доповідач : Михайлюк Юлія Олегівна).