14 листопада 2017 року в приміщенні  Авторської О.А.Захаренка середньої  загальноосвітньої  школи с.Сахнівка відбулося третє засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Набутівської територіальної громади за участю радника з питань регіонального розвитку Григорія Перерви та Проектного менеджера  з енергоефективності Агенції регіонального розвитку Черкаської області Антон Нємєц.

На засіданні проведено презентації та обговорення: стратегічного бачення Набутівської громади, результатів  SWOT – аналізу,  підготували  пропозиції щодо стратегічних та оперативних цілей та завдань Стратегії.