18 жовтня 2017 року в приміщенні СБК с.Нетеребки відбулося друге засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Набутівської територіальної громади за участю радника з питань регіонального розвитку Григорія Перерви та Проектного менеджера  зі стратегічного планування Агенції регіонального розвитку Черкаської області Любові Ропало.

На засіданні проведено презентації та обговорення: результатів соціально-економічного аналізу громади,  аналізу анкетного опитування представників громади, сценаріїв розвитку громади. Також, під час засідання робоча група  працювала над формуванням стратегічного бачення Набутівської громади, провели SWOT – аналіз та визначили подальші кроки зі стратегічного планування.

Фото без опису