29.12.2017 року у приміщенні відділу освіти, культури, молоді та спорту Набутівської сільської ради відбулася колегія та нарада керівників закладів загальної середньої освіти. Були присутні директори п’яти освітніх закладів, спеціалісти  відділу освіти, культури, молоді та спорту.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Набутівської сільської ради Михайлюк Юлія Олегівна привітала усіх з прийдешнім Новим роком, побажала  міцного здоров’я, творчих злетів, нових педагогічних надбань. На колегії було розглянуто такі питання:

1. Про виконання плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту на 2017 рік та затвердження плану роботи на 2018 рік.                                                                                        Михайлюк Ю.О.

2. Впровадження обласних програм та програм Набутівської сільської ради в закладах загальної середньої освіти.                                                                                                                      Шевченко О.О.

На нараді було розглянуто такі питання:

1. Про підсумки результативності міжшкільних предметних олімпіад.

Михайлюк Ю.О.

1. Про участь педагогічних працівників у конкурсі «Інноваційний пошук освітян Черкащини»

Михайлюк Ю.О.

1. Про вплив методичної роботи на підвищення фахової майстерності педагогів у освітніх закладах.                                                                                                                   Яценко О.В.
  2. Контрольно-аналітична діяльність керівника ЗНЗ, як складова управління закладом загальної середньої освіти в умовах модернізації освітньої системи.

Шевченко О.О.

Рибалка І.Л.

1. Про організацію роботи із збереження життя і здоров’я учасників лсвітнього процесу.

Кріт О.Ю.