Немов ріка, що народжується із струмочків, озерець, гірських потічків, людське життя бере початок із школи. Вона - колиска  майбутньої долі. І скільки ж тепла, любові, пошани, вдячності від своїх випускників, гостей відчула Авторська Олександра Антоновича Захаренка середня загальноосвітня школа с.Сахнівка в день свого 60-річного ювілею!

Осіння негода  не стала перешкодою для радісної зустрічі багатьох поколінь випускників, а з'їхалися випуски далеких 1967, 1975, 1976, 1979, 1991 і ближчих років.

Свято розпочалося на подвір'ї школи із хвилюючої події – відкриття сейфа з листами в майбутнє, що пролежав під землею 50 років.  Цей історичний для школи факт зафіксували репортери ведучих телеканалів України. З великим душевним трепетом сприймали кожне послання дорослі сивочолі люди: " Я хочу бути льотчиком", " Я – лікарем …". Скільки теплих, щирих спогадів пролунало в цей день і в стінах рідної школи, і в Будинку культури, де й продовжилось свято, де учні школи водночас провели благодійний ярмарок.

Концертна програма, спогади випускників, презентація школи, перегляд матеріалів із сейфа, привітання гостей – все сприймалося вдячною аудиторією з цікавістю і схваленням, адже зібралася велика шкільна родина.

Бажаючих виступити було так багато, що урочиста частина тривала три години, однак весь час у переповненому залі панувала особлива атмосфера щемних спогадів, вдячності, гордості за свою школу і її вчителів.

Справжнім ореолом пам'яті, любові й захоплення було пошановане ім'я  Олександра Антоновича Захаренка, під мудрим керівництвом якого наша школа стала берегинею духовності.

Тепло й зворушливо нас привітали гості:  Світлана Федорівна Панченко – від обкому Профспілки на чолі з Ольгою Дем'янівною Жалдак, від районної організації Профспілки – Валентина Сергіївна Кузьміна, викладачі ЧНУ ім. Б.Хмельницького, Черкаської академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля,  Ольга Володимирівна Крутенко – від ЧОІПОПП, голова Набутівської громади Олег Петрович Малюга, начальник відділу освіти Юлія Олегівна Михайлюк, заслужена вчителька України Галина Олексіївна Вовчанівська, начальник районного відділу освіти з 1995 по 2012р. Валерій Петрович Кочегура, багаторічний завідувач рай методкабінетом Лідія Остапівна Кобернік, сільський староста С.В.Слободяник, редактор газети " Нова доба " Т.Б.Очеретяна, випускники: В.А.Кобко, О.П.Таран, В.Д.Мороз.  Сердечне спасибі вам, шановні, за пам'ять, турботу, підтримку.

Найближчим часом сахнівські учні відправлять у майбутнє нові послання ( до 100 – річчя рідної  альма – матері ).

А нині весь колектив школи висловлює щиру вдячність усім її випускникам і гостям за проявлену увагу та підтримку.

Своїй ювілярці зичимо:

Живи, рідна школо, й село розвивай,

Традицій великого вчителя не забувай.

Твори добро в ім'я найдорожчого в світі – людей!

Нехай гасла твоїх невичерпних ідей

Завжди скликають до тебе батьків і дітей.

Сергеєва А.М., вчитель української мови

і літератури .