« Моє село – краплиночка на карті»

Під таким гаслом село Деренковець відзначало 825 річницю заснування.

4 листопада Сільський будинок культури зібрав повен зал  деренковчан та гостей. У фойє  всіх присутніх зустрічала галерея картин місцевих художників та виставка майстринь вишивки та  в’язання.

Святкове дійство зібрало людей різного віку. Віншували найповажніших жителів, кому за 90 років, наймолодшого жителя, ювілейні сімейні пари , іменинників. Вітали учасників АТО, афганців, чорнобильців, кращих освітян, працівників охорони здоровя, культури, спорту, творчих особистостей, працівників сільського господарства, підприємців,  працівників поштового відділення, ветеринарної служби.

Багато подарунків, грамот, подяк,квітів вручали сільський голова Олег Малюга та староста Ірина Плохута.

Деренковчан вітали художні колективи   сіл нашої об’єднаної громади, районного будинку культури. По закінченню свята всі смакували кашею.

Дякуємо всім організаторам, спонсорам і учасникам святкового дійства.