Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область

ЗАСІДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ ІІ РІВНЯ

03.04. 2018 року при відділі освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Набутівської сільської ради відбулось засідання атестаційної комісії педагогічних працівників ІІ рівня.

Атестаційна комісія у складі:

голови атестаційної комісії: начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту  Михайлюк Ю.О.

заступника голови атестаційної комісії: спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Яценко О.В.

секретаря: спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Шевченко О.О.

членів комісії: Ремех О.П., заступника сільського голови

Сірош Т.М, директора Нетеребського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

Єлець Л.П., директора Драбівської музичної школи

Рибалки І.Л., директора Авторської О.А.Захаренка середньої загальноосвітньої школи с.Сахнівка,  згідно протоколу № 3 від 03.04.2018 року вирішила:

• Скоченко Л.А., вчитель початкових класів Корнилівського навчально- виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня» відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст»;
  •  Шевченко Л.Б., вчитель української мови та літератури   Нетеребського навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії»;
  • Сірош Т.М., вчитель географії Нетеребського навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії»;
  • Сергеєва А.М., вчитель української мови та літератури Авторської О.А.Захаренка середньої загальноосвітньої школи с.Сахнівка, присвоїти кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії», за умови проходження курсів.

Вітаємо педагогічних працівників з успішним проходженням атестації!