11 квітня 2018 року відбулось засідання колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Набутівської сільської ради та нарада керівників закладів загальної середньої освіти.

На колегію було винесено питання:

1.Про організацію оздоровлення дітей дошкільного віку та учнів закладів загальної середньої освіти Набутівської сільської ради влітку 2018 року.(доповідач: Михайлюк Ю.О.)

2. Про хід виконання програми дошкільної освіти (доповідач: Шевченко О.О.)

3.Виконавська дисципліна в закладах загальної середньої освіти (доповідач: Михайлюк Ю.О.)

На порядок денний наради керівників закладів загальної середньої освіти було винесено 4 питання:

1.              Про підсумки атестації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.(Доповідач: Шевченко О.О.)

2.          Про організоване закінчення 2017 – 2018 н.р.   (Доповідач:  Михайлюк Ю.О.).

3.              Про стан розвитку фізичної культури в закладах загальної середньої освіти.  (Доповідач: Кріт О.Ю., виступаючі: заступник директора з навчально- виховної роботи Драбівського НВК: Кріт І.В.)

4.              Про організацію проведення свята Добротворення в с.Сахнівка.(Доповідач:  Яценко О.В.)