25 квітня в с. Деренковець Набутівської  ОТГ відбулось урочисте відкриття оновленого приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини за участю керівників СТОВ « Деренківець» Горєва С.С., Антоненка В.Ю., директора НВФ « Урожай» Воскобойніка О.А., Заслуженого працівника сільського господарства України  Васецького О.В., головного спеціаліста з питань сімейної медицини Управління охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації Крикливої Т.В., головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я Корсунь – Шевченківського центру первинної медико – санітарної допомоги Савчук Г.К., депутата Корсунь – Шевченківської районної ради Григоренка О.М., сільського голови Малюги О.П., депутатів, сільської ради, старост ОТГ, ЗМІ та жителів громади. Це  черговий позитивний крок у розвитку первинної медико – санітарної ланки на селі.

Слід зазначити, що ідея по реконструкції, оновленню приміщення амбулаторії була запропонована    членом виконавчого комітету сільської ради , місцевим громадським  активістом Вовчанівським В.В.  і підтримана сільським головою Малюгою О.П. та старостою села Плохутою І.В.

Вартість проекту становить близько  500 тис.грн . Замінено двері, вікна, електропроводку,  сантехніку ,проведено капітальний ремонт всіх кімнат, закуплено нові меблі, нове обладнання,  наочну агітацію. Зроблено пандус та майданчик для збору аналізу на мокротиння. В амбулаторії є кімната денного стаціонару, лабораторія, жіночий оглядовий  кабінет, кабінет лікаря, і  комфортне фойє.  Для впровадження ідеї залучались депутатські кошти, кошти місцевого бюджету, підприємців, спонсорів і жителів громади.

На урочистому відкритті грав духовий оркестр, виступали  художні самодіяльні колективи Деренковецького СБК, всіх жителів вітали учні школи.

Охорона здоров’я є пріоритетним напрямком і головним  завданням влади всіх рівнів. І відкриття Деренковецької  амбулаторії  є яскравим прикладом цього.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису