У перший день літа на площі біля Нетеребського будинку культури вже за доброю традицією відбувся грандіозний дитячий захід “Свято дитинства”  присвячений Міжнародному Дню захисту дітей.

Свято було організовано спільними зусиллями педагога-організатора Нетеребського НВК Коваленко І. В., працівників Нетеребського будинку культури, та за сприянням спонсорів: сімей Задорожніх та Колісників, Кириленка М. І., Самойленко П.В., Задорожного Ю.М., Бахмач О.С.

Ведучими дійства були кумедні клоуни Чупа (Михайлюк Аліна) та Чупс (Задорожня Ірина).

Майстрами аквагриму працювали Анджела та Карина. Діти отримали море позитиву від різноманітних ігор, конкурсів, флешмопів, кричалок, чудернадських призів.

Завершилось свято традиційним конкурсом малюнка на асфальті на тему “Україна – це ми”