7 липня жителі та гості села Драбівка мали можливість поринути у світ казки та чарів. Розважали присутніх ведучі-русалоньки та відьма, а ансамбль «Чарівні драбівчанки» подарували відчуття свята.

Традиційно чоловіки та хлопці змагалися в силових конкурсах, дітки перевірили свою спритність, а усі охочі дівчата, що сплели купальський вінок, мали можливість продемонструвати його. Майстрині отримали подарунки, але за оплесками глядачів, переможцями стали наймолодші учасниці Козакова Поліна та Стрикаль Аліна. Відбулася святкова лотерея. По закінченню свята, на всіх чекала святкова дискотека аж до світанку. Організатори свята вдячні присутнім за активність, та обіцяють в наступному році ще більше цікавого.