Набутівська громада
Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область

Постійні комісії

1. Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики:

Поляков Олег Володимирович – голова комісії,  виборчий округ №1

Чередніченко Ніна Василівна – член комісії, виборчий округ №8

Марусенко Олександр Степанович – член комісії , виборчий округ №13

Гордієнко Петро Васильович – член комісії, виборчий округ №22

 

2. Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку:   

Таран Олександр Петрович  – голова комісії,  виборчий округ №25

Прутас Марія Василівна – член комісії, виборчий округ №7

Кріт Микола Антонович – член комісії , виборчий округ №12

Савченко Валентина Іванівна – член комісії, виборчий округ №18

Вовчанівський Віктор Володимирович – член комісії, виборчий округ №10

Гордієнко Галина Миколаївна – член комісії, виборчий округ №21

 

3.  Постійна комісія з питань промисловості, підприємництва, транспорту, звязку та сфери послуг:

Могильний Володимир Григорович – голова комісії, виборчий округ №20

Гонор Тетяна Володимирівна – член комісії, виборчий округ №15

Гвоздик Микола Володимирович – член комісії, виборчий округ №26

Березовський Микола Васильович – член комісії, виборчий округ №11

Прокоп`єв Віталій Вікторович – член комісії, виборчий округ №24

 

4. Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, забудови сіл, земельних відносин та охорони природи:

Сухопара Петро Григорович – голова комісії, виборчий округ №6

Кириленко Микола Іванович – член комісії, виборчий округ №2

Антоненко Віктор Юрійович – член комісії, виборчий округ №14

Саєнко Тетяна Петрівна – член комісії, виборчий округ №17

Рогуліна Анна Олександрівна – член комісії, виборчий округ №19

 

5.  Постійна комісія з питань освіти, культури, молоді і спорту та питань охорони здоров`я  та соціального захисту населення

Шпак Тетяна Петрівна – голова комісії, виборчий округ №16

Кесь Наталія Михайлівна – член комісії, виборчий округ №23

Михайлюк Лідія Іванівна – член комісії, виборчий округ №5

Толюпа Катерина Миколаївна – член комісії, виборчий округ №3

Пустовіт Василь Васильович – член комісії, виборчий округ №4