Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область

Конкурс на заміщення вакантної посади керівника художнього Нетеребського СБК.

Виконавчий комітет Набутівської сільської ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади керівника художнього Нетеребського сільського будинку культури.

Адреса закладу культури: 19422,  вул. Центральна,168,  с. Нетеребка, Корсунь-Шевченківський район Черкаська область.

Вимоги до кандидатів на посаду: освіта за спеціальностями галузі культури та мистецтва, професійна компетентність, володіння музичним інструментом.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

• заява про участь у конкурсі;
  • згода на обробку персональних даних;
  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копія трудової книжки (за наявності);
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 – ти календарних  днів з дня опублікування оголошення за адресою: Черкаська область,  Корсунь – Шевченківський район, с. Драбівка вул. Центральна,7а.

Відомості щодо умов праці можна отримати у відділі освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Набутівської сільської ради, телефон для довідок: 3-09-77, та на веб-сайті Набутівської сільської ради: nabutivska-gromada.gov.ua