Державні послуги для вартових інформаційної безпеки — на Гіді

З 30 листопада 1998 року увесь світ щороку відзначає Міжнародний день захисту інформації. Саме цього року було зафіксовано першу масову епідемію комп’ютерного хробака, після чого фахівці задумалися про необхідність комплексного підходу до забезпечення інформаційної безпеки. З початку повномасштабного вторгнення тисячі українців також відчувають наслідки періодичних масованих кібератак на інформаційні ресурси нашої країни.

З Днем Гідності та Свободи!

Гідний поваги народ, має пам'ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави. Вітаємо вас з Днем Гідності і Свободи, бажаємо здоров'я, наснаги, добробуту та родинної злагоди, мирного неба і нехай не згасає віра в щасливе майбутнє нашої держави.

Для тих, хто дарує світло, — інформація на Гіді з держпослуг

Незважаючи на постійні обстріли критичної інфраструктури, працівники енергетичного сектору мужньо відновлюють та продовжують надавати послуги населенню. Вони працюють 24/7 для того, щоб у кожній оселі було світло.  Для тих, хто виробляє, постачає та відновлює електропостачання, ділимось добіркою держпослуг у сфері енергетики на Гіді. Виробництво електроенергії:

Для тих, хто потребує допомоги, — інформація про соціальні послуги на Гіді

Зараз як ніколи українці об’єднані та підтримують одне одного. Соціальні послуги — це способи підтримки громадян, які опинились у скруті через хворобу, інвалідність, похилий вік тощо. У такий спосіб держава, громада і оточення підтримують тих, хто цього потребує. Комусь потрібна допомога у догляді за дитиною, а комусь — «соціальне таксі». Ділимось необхідною інформацією про базові соціальні послуги  на Гіді.