20 квітня 2018 року серед учнів закладів загальної середньої освіти Набутівської ОТГ відбувся турнір з міні – футболу. Змагання проходили на стадіоні Авторської О.А. Захаренка середньої загальноосвітньої школи с. Сахнівка.

Організатором даного заходу виступив відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Набутівської сільської ради. За перемогу змагалися чотири учнівських команди. На футбольному полі було по – справжньому спекотно, адже всі матчі відбулися в гострій та безкомпромісній боротьбі, коли ім’я переможця ставало відомо тільки в кінці ігрового часу. За підсумками змагань перше місце зайняли господарі турніру, друге місце – команда Драбівського НВК, на третьому місці розташувалась збірна Нетеребського НВК. Близькою до трійки лідерів залишились учні Деренковецького НВК, що посіли четверту сходинку. Всі команди – учасниці були нагороджені грамотами виконавчого комітету та футбольними м’ячами. Вітаємо переможців та бажаємо майбутніх звитяг!

І

Авторська О.А. Захаренка середня загальноосвітня школа с. Сахнівка