Відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169, виконавчий комітет Набутівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності Набутівської сільської ради.

Вимоги до кандидатів на посаду: вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, знання діючого законодавства України; знання основних програм роботи на комп'ютері.

Участь у конкурсі на заміщення вакантних посад  можуть взяти громадяни України. Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30-ти календарних  днів з дня опублікування оголошення.

Ознайомитися з переліком документів, що подаються на розгляд конкурсної комісії, подати документи для участі в конкурсі, ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у виконавчому комітеті Набутівської сільської ради Корсунь–Шевченківського району Черкаської області, за адресою: с. Набутів, вул. Центральна, 190/1, телефон для довідок: (04735)99444.