Посібник з підготовки та відбору проектних пропозицій, проектів регіонального розвитку до Плану реалізації Стратегії регіонального розвитку Черкаської області 2018 – 2020 рр.

ЗМІСТ

1. Умови, етапи та критерії конкурсного відбору проектних пропозицій проектів регіонального розвитку до Плану реалізації Стратегії регіонального розвитку
  2. Форма проектної пропозиції до Плану реалізації Стратегії регіонального розвитку Черкаської області на період 2018 – 2020 рр. (зразок)
  3. Технічне завдання на форму проектної пропозиції до Плану реалізації Стратегії регіонального розвитку Черкаської області на період 2018 – 2020 рр.
  4. Форма реєстраційної картки проекту
  5. Зміст проекту та методичні рекомендації з виконання Технічного завдання
  6. Бюджет проекту
  7. Додатки

Детальніше можна подивитися по посиланню посібник з підготовки та відбору проектних пропозицій, проектів регіонального розвитку до Плану реалізації Стратегії регіонального розвитку Черкаської області 2018 – 2020 рр.