Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю

Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області повідомляє про те, що з 17.06.2018 набирає чинності Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (далі - Закон) від 06.02.2018 № 2275-VIII, прикінцевими та перехідними положеннями якого внесено зміни до наступних законодавчих актів України: Господарського кодексу України; Цивільного кодексу України, Закону України «Про нотаріат», Закону України «Про акціонерні товариства», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Закону України «Про виконавче провадження». Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито».

Ознайомитись з текстом Закону Ви можете за посиланням:  http ://zakon3.rada.gov.ua/l aws/show/2275-19.