Набутівська громада
Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область

Новини

Педагог – це професія, а Учитель – це дар від Бога

Дата створення: 14:30 11.10.2018

Перші дні жовтня дарують нам кілька свят, які ми відзначаємо з особливою пошаною. Серед них - День працівника освіти. Цей день є значимим не тільки для педагогів, а й для кожного з нас. Адже всі ми, дорослі, колись були школярами та студентами.

Представники Набутівської ОТГ на спортивних змаганнях в Білозір'ї

Дата створення: 14:20 11.10.2018

7 жовтня спортивна команда Набутівської ОТГ на чолі з сільським головою Малюгою Олегом Петровичем взяли участь у Других спортивних  змаганнях між об’єднаними територіальними громадами Черкаської області на «Кубок народного депутата України Сергія Ярославовича Рудика».Команду нашої громади представляли 30 спортсменів.У різних спортивних дисциплінах загалом було задіяно близько 300 учасників з 12 об’єднаних територіальних громад області: Єрківської, Зорівської, Кам’янської, Ліплявської, Матусівської, Мліївської, Мокрокалигірської, Ротмистрівської, Стеблівської, Степанецької та Степанківської. Приємно зауважити,що наші спортсмени принесли нам і переможні місця.Так, Савченко Сергій посів 1 місце у шахах.2 командне місце серед шахів принесли нам Савченко Сергій та Муренко Аліна.У гирьовому спорті до 75 кг Кріт В'ячеслав посів 3 місце, а в настільному тенісі Шпак Олександр посів 1 місце. Вітаємо наших переможців!

Міністерство юстиції України здійснює контроль за діяльністю державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації

Дата створення: 15:38 05.10.2018

Законами України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (далі – Закони) передбачено, що контроль у сфері державної реєстрації здійснюється Мін’юстом з метою виявлення порушень порядку державної реєстрації державними реєстраторами, уповноваженими особами суб’єктів державної реєстрації.

У сонячний жовтневий день народилася в Нетеребці алея спогадів.

Дата створення: 12:46 04.10.2018

Вся Нетеребка задовго до цього дня була обклеєна афішами, що запрошують до участі у вуличній акції по висаджуванню унікальних дерев в одну алею.  Проводити будь-які масові дійства в сільській місцевості – справа морочлива. Немає погоди – йти не хочеться, а при гарній погоді в городі завжди клопотів повно. Тому організатори дуже хвилювалися.  Але марно.

В рамках проекту Міністерства юстиції "Я маю право!"

Дата створення: 15:19 02.10.2018

Частиною 1 ст. 28 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (далі - Закон) визначено підстави для відмови у державній реєстрації:

Перевірки з дотримання законавства про працю

Дата створення: 16:54 27.09.2018

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» Державній службі з питань праці, Державній фіскальній службі, Пенсійному фонду України, Національній поліції, іншим центральним органам влади за участю органів місцевого самоврядування доручено до 5 жовтня 2018 року провести інформаційно-роз’яснювальну кампанію про неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з  ними трудових відносин.

З піснею в серці - це про ансамбль «Червона калина»

Дата створення: 12:56 26.09.2018

Творчий вечір «З піснею в серці» ансамбль почав композицією «Озеречко», що театралізувалася.  Ця композиція миттєво перенесла глядачів в далекі часи. Треба відзначити, що весь перший блок складали пісні, яким від 200 до 300 років.

«Червоній калині» - 30 років

Дата створення: 09:32 26.09.2018

Погожий день 22 вересня зібрав гостей та господарів села в сільському будинку культури села Нетеребки.

В здоровому тілі – здоровий дух!!!

Дата створення: 08:33 19.09.2018

12 вересня 2018 року на базі Нетеребського навчально-виховного комплексу був проведений День спорту для учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти Набутівської ОТГ. 

Кайдашеві гостини

Дата створення: 08:44 17.09.2018

Осіннього  погожого  дня 15 вересня 2018 року делегація Набутівської громади на чолі з сільським головою Малюгою О.П. прийняла участь у районному театралізованому святі  «Кайдашеві гостини», приуроченому 180-річниці від дня народження І.С. Нечуя-Левицького. У концертній програмі та театралізованому дійстві взяли участь  народний фольклорний ансамбль «Червона калина»  Нетеребського сільського будинку культури та аматорський ансамбль «Дівочі гори»  Сахнівського сільського будинку культури.