Державні послуги до Міжнародного дня захисту дітей – на Гіді

Уже вдруге Україна відзначає Міжнародний день захисту дітей в умовах повномасштабної війни. У час, коли права маленьких українців жорстоко порушуються, як ніколи важливо робити все можливе, щоб наші діти мали повноцінне безпечне дитинство. До свята підготували добірку послуг, які допоможуть забезпечити фізичний, психологічний та соціальний розвиток маленьких громадян нашої країни. Ділимося добіркою з Гіду з державних послуг : Комплексна послуга єМалятко https://curly.click/r/4ff9 Призначення одноразової допомоги “Пакунок малюка” (бебі-бокс) https://curly.click/r/b879 Компенсації послуги “Муніципальна няня” https://curly.click/r/g2338 Рішення про утворення прийомної сім’ї https://curly.click/r/193a Встановлення опіки, піклування над дитиною-сиротою або дитиною, позбавленою батьківського піклування https://curly.click/r/48ba Рішення про надання соціальної послуги з денного догляду дітей з інвалідністю https://curly.click/r/b2ba Дозвіл на вчинення правочинів щодо нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким має дитина https://curly.click/r/ebba

Знайти себе

Якщо ви вдало оберете професію  і докладете до неї душу,

162-га річниця з дня перепоховання праху Тараса Григоровича Шевченка

Сьогодні, 22 травня 2023 року, у м.Каневі відбулися заходи з нагоди відзначення 162-ї річниці з дня перепоховання праху Тараса Григоровича Шевченка. Делегація від Набутівської сільської ради (учні 11 класу Авторського О.А.Захаренка ліцею) на чолі з сільським головою Іриною Величко взяли участь в урочистій ході та покладанні квітів. Слава Кобзареві! Все буде Україна!

Весна - квітуча і болюча, та ПЕРЕМОГА неминуча

19 травня 2023 року у селі Бровахи було організовано благодійний захід «Весна - квітуча і болюча, та ПЕРЕМОГА неминуча»,  за участю художніх колективів сільських будинків культури громади.