ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детальних планів території

21 листопада 2022

Виконавчий комітет Набутівської сільської ради, Черкаського району, Черкаської області інформує про проведення 29 грудня 2022 року о 10:00 год громадських слухань з обговорення проєкту містобудівної документації – Детальний план території, частини території Набутівської сільської ради з метою відведення земельної ділянки з адміністративно – побутовими приміщеннями Корсунь – Шевченківській дільниці Канівського відділення АТ «Черкасигаз» по вулиці Центральна, Черкаського району, Черкаської області.

Громадські слухання відбудуться за адресою: вул. Центральна, 190/1 с. Набутів, Черкаського району, Черкаської області (адміністративне приміщення сільської ради).
        Проєкт містобудівної документації розроблений Комунальним проектно – виробничим архітектурно – планувальним підприємством «АРХБЮРО» Черкаської районної ради відповідно до статті 10 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", Земельного кодексу України, Водного кодексу України, Закону України "Про основи містобудування", ДБН Б.1.1.14-2012 "Склад та зміст детального плану території", ДБН Б.2.2-12:2019 "Планування і забудова територій", ДСТУ-НБ Б.1.1-8-2009 "Настанова щодо складу, змісту, порядку, розроблення, погодження та затвердження детального плану території", ДБН В.1.1-7-2002 "Пожежна безпека об’єктів будівництва", ДБН В.2.3-5-2001 "Споруди транспорту. Вулиці та дороги населених пунктів", ДБН Б.2.2-5:2011 "Благоустрій територій".
 Мета розроблення:  оформлення права користування земельною ділянкою під нерухомим майном, та належне планування забудови території сільської ради.

Замовник: Набутівська сільська рада, Черкаського району, Черкаської області.
 Підстава для розроблення: рішення Набутівської сільської ради № 12-31/VIII від 26.10.2021 року «Про надання дозволу на розробку детального плану території на земельну ділянку площею 0,5000 га, за адресою с. Набутів, вул. Центральна, з метою відведення земельної ділянки для містобудівних потреб».

Строк подання письмових пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до детального плану території з ¬22.11.2022 по 23.12.2022 року включно.
 Пропозиції приймаються за адресою: вулиця Центральна, 190/1, с. Набутів, Черкаського району, Черкаської області, email: nabutiv-rada@ukr.net - відділ архітектури, земельних відносин та житлово – комунального господарства Набутівської сільської ради.
       Пропозиції, що надаються, повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
       У громадських слуханнях можуть прийняти участь повнолітні громадяни, суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи-підприємці), представники їх об’єднань, наукових засобів, громадських організацій, місцевого органу самоврядування, а також консультативно-дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання.

Із змістом містобудівної документації можна ознайомитись в розділі «Містобудівна діяльність та архітектура» офіційного феб –сайту Набутівської сільської ради, за посиланням https://nabutivska-gromada.gov.ua/more_news2.

Повідомлення про початок обговорення ДПТ 0,1361 га

Повідомлення про початок обговорення 0,9000 га