Конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг»

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169, виконавчий комітет Набутівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг».

Вимоги до кандидатів на посаду: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста за спеціальністю правознавство, вільне володіння державною мовою, стаж роботи у сфері права на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності – не менше п’яти років, знання діючого законодавства України професійного спрямування, знання основних програм роботи на комп'ютері.

Участь у конкурсі на заміщення вакантних посад  можуть взяти громадяни України. Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення.

Ознайомитися з переліком документів, що подаються на розгляд конкурсної комісії, подати документи для участі в конкурсі, ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у виконавчому комітеті Набутівської сільської ради Корсунь-Шевченківського району Черкаської області, за адресою: с. Набутів, вул. Центральна, 190/1, телефон для довідок: (04735)99444.