Набутівська громада
Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область

Склад дільничних виборчих комісій

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад , територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року.

Набутівська сільська територіальна виборча комісія

 Черкаського району Черкаської області

Склад дільничних виборчих комісій .

 

 

Бровахи № 710356

 

  1. Голова комісії - Москаленко Алла Борисівна – подання  ВО «Черкащани»
  2. Заступник  голови -Засоріна Лариса Петрівна   - подання ПП«Слуга народу»
  3. Секретар - Мельничук Тетяна Олегівна – подання ПП ВО «Батьківщина»

 

Члени комісії:

  1. Ведмеденко Людмила Іванівна – подання ПП ВО «Батьківщина»
  2. Дзюба Раїса Іванівна – подання  ПП «Європейська Солідарність»
  3. Лисенко Валентина Петрівна –подання ПП «Європейська Солідарність»
  4. Лисенко Оксана Василівна –подання Величко І.В.
  5. Назаренко Вікторія Олександрівна  – подання ВО «Черкащани»
  6. Семененко Валентина Андріївна –подання ПП «Слуга народу»

11.Сичкова Ольга Онопрієвна –подання  Гайдая А.І.

12.Тацюн  Юлія  Петрівна –подання  ВО «Черкащани»

13. Терещенко Світлана Вікторівна–подання ВО «Черкащани»

 

 

 

 

 

 

 

 

Кичинці  710369.

 

  1. Голова комісії  - Шаблій Ольга Іванівна –  подання ПП « Слуга народу»
  2. Заступник голови - Кутас Майя Григорівна-–  подання ПП «Європейська Солідарність»
  3. Секретар -  Шаблій  Ольга Миколаївна –подання Лапінського М.Л.

 

Члени комісії

  1. Заїченко Людмила Миколаївна –  подання ПП «Опозиційна платформа -за життя»
  2. Курцева Галина Свиридонівна –  подання  ПП ВО«Батьківщина»
  3. Пастушенко Валерія Володимирівна ––  подання ПП «Опозиційна платформа-за життя
  4. Святенко Тамара Яківна  ––  подання ВО «Черкащани»
  5. Смоляренко Любов Іванівна ––  подання ВО «Батьківщина»
  6. Стороженко Тетяна Миколаївна – –  подання ПП «Європейська Солідарність»
  7. Темна Майя Петрівна ––  подання  ВО «Черкащани»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

710370  Корнилівка

 

1 Голова комісії - Педченко Тетяна Олексіївна – подання ПП «Опозиційна платформа -за життя»

2 Заступник голови – Павлович Ніна Володимирівна– подання ПП «Європейська Солідарність»

3 Секретар - Зубко Олена Анатоліївна– подання ВО «Черкащани»

 

Члени комісії:

4.Довжук Сергій Вікторович – подання Гайдая А. І.

5. Канцідайло  Катерина Антонівна – подання ПП «Слуга народу»

6.Кравцова Тетяна Дмитрівна – подання Величко І.В.

7.Луценко Володимир Іванович – подання ПП «Опозиційна платформа - за життя»

8. Неткал Наталія Василівна– подання ПП «Слуга народу»

9. Поліщук Надія Миколаївна  – подання ПП «Європейська Солідарність»

10. Перепелкіна Тетяна Анатоліївна  - подання ВО «Черкащани»

11.Перець Тетяна Петрівна– подання ПП ВО «Батьківщина»

12.Терещенко Катерина Михайлівна – подання ПП ВО «Батьківщина»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

710361  Деренковець І частина

 

1.Голова комісії -Плохута Людмила Вікторівна – подання Гайдая А. І.

2.Заступник голови -Павленко Тетяна Вікторівна – подання ПП «Слуга народу»

3.Секретар -  Григоренко Ольга Іванівна – подання ПП «Опозиційна платформа - за життя»

 

Члени комісії:

4.Безчасна Світлана Іванівна –  подання ПП  «Слуга народу»

5.Больботенко Валентина Антонівна – подання ВО «Черкащани»

6.Каплун Олександр Миколайович – подання ПП «Основа»

7Кирилець Людмила Миколаївна – подання Величко І.В.

8.Латенко Лідія Степанівна – подання ВО «Черкащани»

9.Матвійко Василь Миколайович – подання ПП ВО «Батьківщина»

10.Мельцова Валентина Миколаївна – подання ВО «Черкащани»

11.Саєнко Валентина Олександрівна – подання ПП «Опозиційна платформа - за життя»

12.Соловей Валентина Василівна – подання ПП ВО «Батьківщина»

13.Шелест Валентина Іванівна – подання ПП «Європейська Солідарність»

14.Шолудько Таїса  Володимирівна- подання ПП «Європейська Солідарність»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

710362. Деренковець  ІІ частина

 

    1. Голова комісії – Шолудько Зінаїда Миколаївна – подання ПП « Слуга народу»

2. Заступник – Банах Тетяна Миколаївна– подання ПП «Опозиційна платформа – за  життя.

 3 . Секретар-Пузько Тетяна Олексіївна – подання ВО «Черкащани»

 

Члени комісії:

4.Гаркуша Надія Володимирівна – подання ПП «Опозиційна платформа – за

життя»

 5. Катеруша Катерина Петрівна – подання ПП ВО «Батьківщина»

 6. Омельченко Лілія Віталіївна – подання Величко І.В.

 7.Павленко Любов Петрівна - подання ПП « Європейська Солідарність»

 8. Росоха   Галина Володимирівна - подання Гайдая А.І.

  9.  Сіренко Тетяна Василівна – подання ПП « Слуга народу».

 10.Тищенко Юлія Сергіївна  - подання ПП ВО  «Батьківщина»

 11.Філоненко Володимир Борисович – подання ПП « Європейська Солідарність»

 12. Шевченко Юлія Іванівна – подання ВО «Черкащани»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

710363  Драбівка

 

1.Голова комісії -Михайлюк Наталія Григорівна –  подання ПП «ВО Батьківщина»

2. Заступник голови – Рябчич Раїса Іванівна – подання ВО «Черкащани»

3. Секретар  - Кріт Інна Вікторівна – подання ПП « Європейська Солідарність».

 

Члени комісії:

4. Безугла Юлія Олександрівна – подання Гайдая А. І.

5. Богданова Людмила Іванівна – подання ПП «Опозиційна платформа – за життя»

6. Заєць Раїса Василівна – подання ПП « Слуга Народу»

7. Корнієнко Надія Анатоліївна –  подання Савченка І. М.

8. Латенко  Костянтин Олексійович – подання ПП ВО «Батьківщина»

9. Пуш Світлана Олексіївна –  подання ПП «Основа»

10. Савченко Юлія Петрівна – подання ВО «Черкащани»

11. Саланда Віра Микитівна  -  подання ПП «Європейська солідарність»

12. Сіренко Галина Григорівна – подання ПП «Опозиційна платформа – за життя»

13.Шевченко Надія Миколаївна – подання Богданова В.В.

14. Яценко Віктор  Іванович– подання ВО «Черкащани»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

710377  Нетеребка

 

  1. Голова комісії – Михайлюк Ніна Павлівна – подання ПП» Європейська Солідарність»
  2.  Заступник голови - Гайдай Сергій Якович – подання Прутас М. В.
  3. Секретар – Задорожна Наталія Антонівна – подання Величко І.В.

 

Члени комісії:

  1. Висоцька Василина Олександрівна – подання Сухопари П. Г.
  2. Задорожний Ігор Іванович – подання ВО «Черкащани»
  3. Задорожня Олена Миколаївна - подання ВО«Черкащани»
  4. Кнафель Людмила Сергіївна – подання ПП «Європейська Солідарність»
  5. Романенко Наталія Олександрівна -  подання ПП «Слуга народу»

     9. Поскрипко Павло Петрович- подання ПП «Опозиційна платформа – за        життя»

    10.  Пустовіт Наталія Володимирівна - подання ПП «Опозиційна платформа – за    життя»

  1. Соловей Ірина Миколаївна  - подання ПП. « Слуга народу».
  2. СапатинськаАліна Анатоліївна – подання ПП  ВО «Батьківщина».
  3. Таран Наталія Михайлівна  - подання ПП ВО«Батьківщина».

     14.Хруленко Валентина Іванівна - подання ПП «Основа»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

710378  Набутів

 

 

  1. Голова комісії - ТандалашвіліЛалі Володимирівна – подання ПП « Слуга народу»
  2. Заступник  голови – Семенищ Олег Олександрович– подання ВО «Черкащани»
  3. Секретар – Гончар Ольга Петрівна – подання ПП ВО«Батьківщина»

 

Члени комісії:

  1. Вишневська Марина Анатоліївна – подання ПП « Слуга народу»
  2. Головіна Альона Володимирівна – подання ПП « Європейська Солідарність»
  3. Кріт Сергій Васильович – подання ПП«Європейська Солідарність»
  4. Коваленка Наталія Іванівна – подання ПП ВО «Батьківщина»
  5. Ковтун Олександр Іванович – подання ПП « Основа»
  6. Лазаренко Владислав  Іванович – подання ВО «Черкащани»

     10.Леон Тетяна Іванівна   - подання ПП «Опозиційна платформа – за життя»

11.Микитенко Анатолій Миколайович -  подання Гайдая А.І.

     12. Самійленко Августіна Василівна – подання ПП «Опозиційна платформа– за  життя» 

13.Сіренко Катерина Петрівна – подання Набутівської  СТВК

14.Шевченко Лариса Борисівна – подання Набутівськаої  СТВК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

710383  Сахнівка

 

  1. Голова комісії – Петренко Тетяна Олександрівна– подання ПП ВО  «Батьківщина»
  2. Заступник голови – Карпенко Людмила Петрівна –подання Гвоздика М.В.
  3. Секретар – Харченко Валентина Володимирівна  - подання ПП «Слуга народу»

     Члени комісії:

      4.Бублій Тетяна Петрівна – подання ПП «Опозиційна платформа – за життя»

5.Гвоздик Тетяна Миколаївна  - подання ВО «Черкащани»

6.Герман Людмила Миколаївна – подання Величко І.В.

7.Думанська Людмила Іванівна - подання ПП ВО «Батьківщина»

8.Огілько Іван Олексійович – подання ПП «Основа»

9.Огілько Наталія Анатоліївна – подання Гайдай А.І.

    10.Кириленко Наталія Іванівна – подання ПП «Опозиційна платформа – за     життя»

11.Маршалюк Світлана Петрівна – подання ПП  «Європейська Солідарність»

12.Струтинський Віктор Михайлович – подання ПП  «Європейська солідарність»

13.Сухарєва Валентина Василівна  - подання ВО «Черкащани»

14.Царенко Петро  Петрович  - подання Гончара А.І.

15.Шпилько Надія Михайлівна - подання ВО  «Черкащани»