Виконавчий комітет Набутівської сільської ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади керівника художнього Нетеребського сільського будинку культури.

Адреса закладу культури: 19422,  вул. Центральна,168,  с. Нетеребка, Корсунь-Шевченківський район Черкаська область.

Вимоги до кандидатів на посаду: освіта за спеціальностями галузі культури та мистецтва, професійна компетентність, володіння музичним інструментом.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

• заява про участь у конкурсі;
  • згода на обробку персональних даних;
  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копія трудової книжки (за наявності);
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 – ти календарних  днів з дня опублікування оголошення за адресою: Черкаська область,  Корсунь – Шевченківський район, с. Драбівка вул. Центральна,7а.

Відомості щодо умов праці можна отримати у відділі освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Набутівської сільської ради, телефон для довідок: 3-09-77, та на веб-сайті Набутівської сільської ради: nabutivska-gromada.gov.ua