Інформаційна довідка

про результати трискладового тесту про неможливість оприлюднення наборів даних: «Основні положення генеральних планів населених пунктів та детальних планів територій Набутівської сільської ради», «Генеральні плани населених пунктів, детальні плани території, містобудівна документація територіальних громад, їхні проєкти» під час дії воєнного стану

Перелік наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Набутівська сільська рада, та періодичність оновлення інформації затверджені розпорядженням сільського голови від 29.12.2023 № 170 «Про організацію оприлюднення наборів даних у формі відкритих даних».

Керуючись частиною першою статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації», а також Рекомендаціями Міністерства цифрової трансформації України щодо переліку наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних, інформація з наборів даних: «Основні положення генеральних планів населених пунктів та детальних планів територій Набутівської сільської ради», «Генеральні плани населених пунктів, детальні плани території, містобудівна документація територіальних громад, їхні проєкти» у період дії правового режиму воєнного стану обмежується в доступі і не оприлюднюється.

Відповідно до Переліку відомостей, що становлять службову інформацію, відомості, що містяться в планшетах М 1:5000, М 1:2000; відомості про топографічні, спеціальні або цифрові карти чи плани міст М 1:10000 віднесено до відомостей, що становлять службову інформацію. Зважаючи на те, що генеральні плани населених пунктів розроблені на  картографічній основі (топозйомці) М 1:2000, М 1:5000, комплексний план просторового розвитку територіальної громади розробляється на картографічній основі (топозйомці) М 1:10000, основні положення генеральних планів населених пунктів та комплексного плану просторового розвитку території громади становлять інформацію з обмеженим доступом (службову інформацію).

Інформація не може поширюватися в інтересах національної безпеки та територіальної цілісності України. Розголошення такої інформації може завдати істотної шкоди цим інтересам. Адже інформація може бути використана ворогом, шкода від оприлюднення такої інформації переважає суспільний інтерес в її отриманні.