Відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169, виконавчий комітет Набутівської сільської ради оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади: адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг».

Вимоги до кандидатів на посаду  адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг»:  вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж юридичної або землевпорядної роботи  в органах місцевого самоврядування чи державній службі не менше 2-х років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління – не менше 3-х років;  знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Участь у конкурсі на заміщення вакантних посад  можуть взяти громадяни України. Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 – ти календарних  днів з дня опублікування оголошення.

Ознайомитися з переліком документів, що подаються на розгляд конкурсної комісії, подати документи для участі в конкурсі, ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у виконавчому комітеті Набутівської  сільської ради Корсунь – Шевченківського району Черкаської області, за адресою: с. Набутів,                             вул. Центральна, 190/1, телефон для довідок: (04735) 3-09-77