Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область

Конкурс на заміщення вакантних посад: адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг», головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169, виконавчий комітет Набутівської сільської ради оголошує конкурс  на заміщення вакантних посад: адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг», головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності.

Вимоги до кандидатів на посаду  адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг»:  вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж юридичної або землевпорядної роботи  в органах місцевого самоврядування чи державній службі не менше 2-х років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління – не менше 3-х років;  знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Вимоги до кандидатів на посаду  головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності:  вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1-го року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління – не менше 3-х років;  знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Участь у конкурсі на заміщення вакантних посад  можуть взяти громадяни України. Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 – ти календарних  днів з дня опублікування оголошення.

Ознайомитися з переліком документів, що подаються на розгляд конкурсної комісії, подати документи для участі в конкурсі, ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у виконавчому комітеті Набутівської  сільської ради Корсунь – Шевченківського району Черкаської області, за адресою: с. Набутів,                             вул. Центральна, 190/1, телефон для довідок: (04735) 3-09-77