Сільська рада запрошує усіх охочих долучитися до впровадження  Громадського бюджету в Набутівській ОТГ. Набір проектів від мешканців для участі в Конкурсі 2020 року розпочинається вже з 01 квітня та триватиме до 30 квітня включно. Підготувати проект дуже просто – заповнити два обов`язкові бланки (бланк-заява та додаток до неї із підписами 10осіб, які підтримують проект).  Проекти подаються в паперовому вигляді до відділу економіки та інвестицій виконавчого комітету Набутівської сільської ради за адресою: с. Набутів, вул. Центральна, 190/1. Подання проектів відбувається за 5-ма напрямками на суму від 5 до 30тис.грн. окремо по кожному старостинському округу та с.Набутів. Майбутнє голосування за подані проекти передбачає право кожного мешканця проголосувати за 8 проектів (по одному від кожного старостинського округу та с.Набутів). Більш детально з описом категорій проектів та іншими деталями можна ознайомитись у Положенні про Громадський бюджет в Набутівській ОТГ, затвердженого рішенням сільської ради від 22.11.2019 №37-2/VII. Бланки для заповнення розміщені на офіційному сайті Набутівської ОТГ у розділі «Громадський бюджет» - «Положення про Громадський бюджет». Також Вам їх надішлють електронною поштою за попереднім запитом на електронну пошту nabutiv-rada@ukr.net.  За довідковою інформацією  звертатись до відділу економіки та інвестицій Набутівської сільської ради за адресою: с.Набутів , вул.Центральна, 190/1, каб.6 та за телефоном 0983175931.