Набутівська громада
Черкаська область, Черкаський район

Конкурс на заміщення вакантних посад: державний реєстратор відділу «Центр надання адміністративних послуг», спеціаліст І категорії відділу «Центр надання адміністративних послуг», спеціаліст відділу «Центр надання адміністративних послуг».

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169, виконавчий комітет Набутівської сільської ради оголошує конкурс  на заміщення вакантних посад: державний реєстратор відділу «Центр надання адміністративних послуг», спеціаліст І категорії відділу «Центр надання адміністративних послуг», спеціаліст відділу «Центр надання адміністративних послуг».

 

Вимоги до кандидатів на посаду  державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг»: вища освіта за спеціальністю «Правознавство»  за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи  в органах місцевого самоврядування чи державній службі не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління – не менше трьох років;  знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Вимоги до кандидатів на посаду  спеціаліста І категорії відділу «Центр надання адміністративних послуг»: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра. Стаж роботи  на державній службі чи в органах місцевого самоврядування не менше одного року або стаж роботи в інших сферах управління – не менше двох років;  знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою та знаннями ділової мови; упевнений користувач ПК.

Вимоги до кандидатів на посаду  спеціаліста відділу «Центр надання адміністративних послуг»: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

 

Участь у конкурсі на заміщення вакантних посад  можуть взяти громадяни України. Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 – ти календарних  днів з дня опублікування оголошення.

Ознайомитися з переліком документів, що подаються на розгляд конкурсної комісії, подати документи для участі в конкурсі, ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у виконавчому комітеті Набутівської  сільської ради Корсунь – Шевченківського району Черкаської області, за адресою: с. Набутів,                             вул. Центральна, 190/1, телефон для довідок: (04735) 3-09-77