Відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169, виконавчий комітет Набутівської сільської ради оголошує конкурс  на заміщення вакантних посад: державний реєстратор відділу «Центр надання адміністративних послуг», спеціаліст І категорії відділу «Центр надання адміністративних послуг», спеціаліст відділу «Центр надання адміністративних послуг».

 

Вимоги до кандидатів на посаду  державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг»: вища освіта за спеціальністю «Правознавство»  за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи  в органах місцевого самоврядування чи державній службі не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління – не менше трьох років;  знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Вимоги до кандидатів на посаду  спеціаліста І категорії відділу «Центр надання адміністративних послуг»: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра. Стаж роботи  на державній службі чи в органах місцевого самоврядування не менше одного року або стаж роботи в інших сферах управління – не менше двох років;  знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою та знаннями ділової мови; упевнений користувач ПК.

Вимоги до кандидатів на посаду  спеціаліста відділу «Центр надання адміністративних послуг»: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

 

Участь у конкурсі на заміщення вакантних посад  можуть взяти громадяни України. Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 – ти календарних  днів з дня опублікування оголошення.

Ознайомитися з переліком документів, що подаються на розгляд конкурсної комісії, подати документи для участі в конкурсі, ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у виконавчому комітеті Набутівської  сільської ради Корсунь – Шевченківського району Черкаської області, за адресою: с. Набутів,                             вул. Центральна, 190/1, телефон для довідок: (04735) 3-09-77