Реєстрація на онлайн-семінар в межах Державної програми „єРобота Грант для ветеранів та членів їхніх сімей“

В межах реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 – 2025 роки та з метою популяризації державної грантової програми „єРобота: Грант для ветеранів та членів їхніх сімей“ Департаментом регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації продовжується проведення навчальних онлайн семінарів та онлайн консультацій для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів їх сімей (дружина або чоловік), які планують розвивати або започаткувати власну справу.

Гранти

Продовжуємо знайомити Вас з актуальними можливостями. Гортайте Бюлетень Конкурси.Гранти липень 2023 та здобувайте маленькі перемоги на місцях:

Всеукраїнський молодіжний форум «Державотворець»

У 2018 році Міністерство молоді та спорту України спільно з партнерськими організаціями з метою активізації участі молоді у процесах реформування та творення держави ініціювали національну програму особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець». Мета національної програми «Державотворець» – створення системи особистісного та професійного розвитку молоді в Україні віком від 18 до 35 років, розвиток відповідального лідерства та підвищення рівня громадянської активності молоді. Випускниками програми стали сотні молодих людей з різних регіонів України, що вже створили проактивну всеукраїнську спільноту. У цьому році ми розпочали співпрацю з Київською школою державного управління імені Сергія Нижного та Українською Студентською Лігою задля відновлення програми «Державотворець». 22 липня 2023 року відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум «Державотворець». Доброчесні урядовці, відомі підприємці, журналісти та волонтери разом із понад 300 студентами з усієї України обговорять можливості реалізації молоді в Україні та необхідність єднання зусиль для успішної відбудови держави. У серпні запланована реалізація другого етапу проєкту – всеукраїнська молодіжна акція «Державотворець» для 35 відібраних студентів з перспективною їхнього працевлаштування в органи державної влади, бізнес та громадські організації.

Що робити у разі радіаційної аварії?

Підготовлений – значить захищений. Це правило у час повномасштабної війни стало ще більш актуальним. Зважаючи на те, що країна-терорист не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру – знайти їх можна за посиланням.