Опитування платників податків щодо задоволеності оновленим вебпорталом ДПС

У зв’язку із запуском оновленого вебпорталу ДПС Державна податкова служба України з 10.08.2023 по 27.08.2023 проводить опитування користувачів щодо їх задоволеності функціоналом та наповненням вебпорталу ДПС.

УВАГА!  Ліквідовано центр обслуговування платників  Черкаської державної податкової інспекції  Головного управління ДПС у Черкаській області

УВАГА! Ліквідовано центр обслуговування платників Черкаської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Черкаській області

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує платників податків про ліквідацію з 10 серпня 2023 року центру обслуговування платників (ЦОП) Черкаської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Черкаській області за адресою: 18003, м.Черкаси,          вул. В’ячеслава Чорновола, 157.

Механізм визначення розрахункової суми МПЗ

Для платників податків – фізичних осіб, в яких у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) є земельні ділянки, віднесені до сільськогосподарських угідь, введено поняття мінімального податкового зобов’язання. Це визначено Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень».

Результати надходжень податку на прибуток підприємств: понад 50 млн грн – до держбюджету

За результатами заходів у липні 2023 року доведений показник із надходження до державного бюджету податку на прибуток підприємств (20,9 млн грн) забезпечено на 247,3 відс. (51,7 млн грн). Понад завдання надійшло 30,8 млн грн, що на 9,2 млн грн або на 21,5 відс. більше, ніж за відповідний період 2022 року (42,6 млн грн).

Порядок і терміни отримання фізособою інформації про відомості з ДРФО про доходи та утримані податки

Інформуємо про те, як та в який термін після подання податковим агентом Розрахунку (зокрема уточнюючого), фізична особа може отримати інформацію про відомості з ДРФО про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Діє нова форма акту та порядок оформлення перевірок ДПС

Наказом Мінфіну від 05.06.2023 р. №291 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 20.06.2023 р. за №1025/40081 (у редакції наказу Мінфіну №350) змінено розділ ІІІ Порядку оформлення результатів документальних перевірок дотримання законодавства України з питань податкового, валютного та іншого законодавства платниками податків.

Послуги у сфері перевезення вантажів — на Гіді

Проводите робочий день за кермом, доставляючи найнеобхідніше? На Гіді з державних послуг доступні послуги для тих, хто транспортує вантажі по Україні та за кордон. Щоб ви не витрачали час на пошук установи, яка допоможе з документами, зробили для вас добірку корисних послуг у сфері транспортування.

Захід з надання психологічної підтримки

8 серпня 2023 року в приміщенні Набутівської сільської ради представники французької гуманітарної організації Triangle Generation Humanitaire для внутрішньо переміщених осіб надали послуги з психосоціальної підтримки, правової допомоги та кейс-менеджменту. Психологічна допомога надавалася висококфаліфікованими психологами людям, які пережили складні життєві обставини. Команда надала юридичні поради та консультації щодо змін в законодавстві. У своїх програмах TGH інтегрує допомогу у надзвичайних ситуаціях, реабілітацію та розвиток у рамках комплексного підходу. TGH базує свою діяльність на принципах гуманності, нейтральності, неупередженості та незалежності.