Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169, виконавчий комітет Набутівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності Набутівської сільської ради.

Вимоги до кандидатів на посаду: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою (засвідчується документом про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни) або державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»), без вимог до стажу роботи, знання основних програм роботи на комп'ютері.

Для участі в конкурсі слід подати такі документи: заяву про участь у конкурсі, заповнену особову картку форми П-2ДС з відповідними додатками; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); дві фотокартки розміром 4х6 см; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (подається у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції).

Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: вул. Центральна, 190/1, с. Набутів.

Отримати додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна у загальному відділі Набутівської сільської ради, телефон для довідок: (04735)99444.

 

 

Оголошення опубліковано в газеті Надросся 20.01.2022