Конкурс на заміщення вакантної посади: директора Драбівського навчально – виховного комплексу

Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 13.10.2015 №827 «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів державної форми власності», виконавчий комітет Набутівської сільської ради  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади:

- директора Драбівського навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

Вимоги до кандидатів на посаду директора  НВК:

• громадянство України;
  • вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра;
  • стаж педагогічної роботи не менше п’яти років;
  • вільне володіння державною мовою;
  • комп’ютерна грамотність;
  • високі моральні якості;
  • стан здоров’я.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 – ти календарних  днів від дня опублікування оголошення.

Подати документи для участі в конкурсі та ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у віддівиконавчому комітеті Набутівської  сільської ради Корсунь – Шевченківського району Черкаської області, за адресою: с. Драбівка, вул. Центральна, 7, телефон для довідок 097-598-46-40.