15 лютого 2018 року в приміщенні Нетеребського СБК відбулась нарада для працівників культури та сільських бібліотекарів, яка була проведена начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту – Михайлюк Юлією Олегівною та спеціалістом відділу – Кротом Олександром Юрійовичем.

На нараду були винесені питання, що стосуються роботи клубних працівників та бібліотекарів :

  1. Підсумки проведення атестації клубних працівників та бібліотекарів у 2018 році та графік атестації на наступні роки. Результати тарифікації.
  2. Ведення документації в закладах культури. Якісний та кількісний склад (виступ Сінько Альони Віталіївни – директора Драбівського СБК).
  3. Ведення документації в сільських бібліотеках. Якісний та кількісний склад (виступ Оришаки Катерини Василівни – бібліотекаря Драбівської сільської бібліотеки).
  4. Організаційно – творча та фінансово - господарська діяльність сільських клубних закладів та бібліотек у 2017 році та пріоритетні завдання на 2018 рік.
  5. Упорядкування особових справ працівників, виконання посадових обов’язків, проведення капітальних ремонтів та заходів до загальнодержавних визначних дат у наступному кварталі.

За можливість провести нараду на гідному рівні висловлюємо щиру подяку старості села Нетеребка Сухопарі Наталії Василівні та працівникам Нетеребського СБК за теплий прийом та дружню атмосферу.