Зустріч з пожежниками

Дата: 01.12.2017 09:03

З 11 по 15 вересня в Деренківецькому НВК було проведено «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».

В рамках тижня 13 вересня педагог-організатор Бандурко І.С. організувала зустріч з пожежниками Корсунь-Шевченківської пожежної частини. Вони з радістю погодились провести майстер-клас з процесу гасіння пожежі, використовуючи сучасний автомобіль, оснащений новим обладнанням. Вся шкільна родина зібралася на спортивному майданчику, де рятувальники продемонстрували свої вміння та навички. Учні отримали багато позитивних емоцій та запрошення на екскурсію до пожежної частини в м. Корсуні-Шевченківському, куди й збираються поїхати найближчим часом. Зустріч закінчилась, але позитивні враження від неї залишились на довго в пам'яті колективу Деренківецького НВК.