Турнір по волейболу серед педагогічних працівників Набутівської ОТГ

Дата: 12.02.2018 09:56

10 лютого 2018 року на базі спортивного залу Нетеребського НВК відбувся турнір по волейболу серед педагогічних працівників Набутівської ОТГ.

Метою даних змагань був подальший розвиток та популяризація волейболу в громаді, пропаганда здорового способу життя та гарний приклад для учнів, щодо занять фізичною культурою та спортом. Вчителі показали чудовий рівень та запеклу боротьбу. Організатором даного спортивного заходу був відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Набутівської сільської ради. За підсумками змагань перше місце зайняла команда Деренковецького НВК, друге – команда Сахнівського НВК, третє – команда Драбівського НВК. Команди переможці були нагороджені медалями відповідного ґатунку. Вітаємо переможців та висловлюємо надію, що такі змагання стануть щорічною традицією Набутівської ОТГ.