Гартуємо волю

Дата: 01.11.2017 11:17

За ініціативи голови Корсунь-Шевченківської районної організації ветеранів Афганістану Савченка М.М. в селі Драбівка відбувся захід з нагоди вшанування пам"яті загиблих в Афганістані та в зоні АТО.

Участь у заході взяли: голова УСВА Червонописький С.В., голова Черкаської обласної Спілки ветеранів Афганістану Якимчук С.П., команди з Звенигородського, Городищенського, Корсунь-Шевченківського району на чолі зі своїми керівниками.

Учасники команд змагалися в майстерності збирати та розбирати автомата; перетягуванні каната; підніманні 25 кг. гирі; кидання на дальність автопокришок та інших.
Захід нікого не залишив байдужим. Діти підтанцьовували, жінки радо посміхалися, а дехто із місцевих чоловіків долучився до участі у конкурсах.

На завершення учасників та всіх гостей частували смачними стравами з польової кухні, а патріотичним концертом порадував гурт "Ташакор".