Нарада директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти.

Дата: 01.11.2017 13:50

28 жовтня 2017 року в приміщенні відділу освіти, культури, молоді та спорту Набутівської сільської ради відбулась колегія і нарада директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти.

На колегію були винесені питання про стан індивідуального навчання в школах Набутівської сільської ради та організацію харчування в навчальних закладах. Значну кількість питань було винесено на нараду директорів закладів загальної середньої освіти та їх заступників, зокрема, основні нововведення Закону України “Про освіту”, про атестацію педагогічних працівників у 2017 – 2018 н.р., про проведення ЗНО у 2018 році, про охорону безпеки життєдіяльності в школах та дитячих установах, охоплення дітей дошкільною освітою та оголошені результати громадського огляду. По кожному питанню докладно виступали спеціаліст відділу освіти О.О.Шевченко та начальник відділу освіти Ю.О.Михайлюк. Кожен з присутніх директорів отримав особові справи педагогічних працівників своїх закладів освіти, про що було складено відповідні акти. Під час наради та колегії були підбиті підсумки роботи закладів загальної середньої освіти за вересень – жовтень 2017 року.