14 жовтня для сахнівчан не  просто календарна дата. Цього дня Сахнівка відзначає день села, якому виповнилося цього річ 985 літ.

     Жили й працювали на нашій славній  землі нескорені  воїни і трударі. Так було в сиву давнину, так  ведеться і нині!

     Упродовж  трьохгодинного концерту  словами глибокої шани і подяки віншували  сахнівчани людей, яким стає снаги і духу  працювати на землі, дбати про неї і про людський добробут. Святим хлібом і сіллю подякували  орендарів, приватних підприємців та фермерів. Бурхливими  оплесками глядачі дякували  хлопцям-АТОвцям, які боронили і боронять нашу державу від  зазіхань ненаситного сусіда, такі ж теплі овації  супроводжували і  воїнів-афганців та ліквідаторів-чорнобильців. Всі отримали чудові подарунки.

      А ще вітали новонароджене дитятко,сімї, де матері-героїні, подружню пару, що прожила у шлюбі 60 років, найстаршу жительку  села, якій виповнилося  95 років, керівників усіх організацій, що працюють у селі. Особливими словами  учнівської любові згадали О.А.Захаренка, творця школи,, вчителя і людину.Слова подяки і подарунок отримала дружина Олександра  Антоновича, Віра Петрівна Захаренко.

    На святі виступали гості , це голова Набутівської сільської ради Малюга Олег Петрович, директор Кіровської філії ТОВ НВФ «Урожай» Рудишин Вадим Костянтинович, староста села Деренковець Плохута Ірина Вікторівна.

     А святковий концерт  був гідний столичної сцени: неперевершений ансамбль «Дівочі гори» під керівництвом Шпилько Надії Михайлівни, духовий оркестр школи, керівником якого упродовж  багатьох років є Білий Володимир Миколайович, подружжя Савенків Людмила Миколаївна та Сергій Миколайович, читали гумор і співали пісень учні школи, навіть найменші сахнівчани, що відвідують ще дитячий садочок  вітали глядачів  віршами та піснями.

     У фойє та обрядовому залі  були організовані  виставки майстринь-вишивальниць та учнів школи «Дари осені». Окрім цього, на все село пахла козацька каша та рум’яні пиріжки, які роздавали усім охочим.

     Співали дружно, танцювали завзято до пізнього вечора.

     Вкотре пересвідчилася: славні люди в нашому селі. Дай,Боже, прожити у мирі, добробуті, злагоді і в праці ще до тисячолітнього ювілею.

     Висловлюю  глибоку вдячність усім, хто брав участь  у святковому концерті, хто надав матеріальну і моральну  підтримку, усім  глядачам, які щирими оплесками дякували  за святковий настрій, що отримали в залі.