Моє рідне село - світ дитинства чарівний,

Де тополі до неба, де безкрая ріка.

Кожен спогад про тебе такий неймовірний,

Кожна думка про тебе солодка й гірка.

19 листопада Драбівка святкувала свою річницю. 380 років минуло з перших письмових згадок про наше мальовниче село.

Перед початком концерту гості мали можливість насолодитися грою духового оркестру та переглянути виставки рукодільниць села, учнів художнього відділення музичної школи , фотороботи Сінько Альони  та учасників фотогуртка «FOTO AS».

Розпочався святковий концерт з привітальних слів голови Набутівської об’єднаної територіальної громади  Олега Петровича Малюги та старости села Ольги Іванівни Горобець.

В цей день не можна не згадати героїв нашого краю. На сцену для отримання  подарунків запросили учасників бойових дій Другої світової війни, ветеранів Афганістану, учасників антитерористичної операції на Сході України та ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.  Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів та жертв голодомору. Поклали квіти до обеліска слави, пам’ятника жертвам голодомору та меморіальної дошки загиблого воїну АТО Добровика Євгена.

З вітальними словами до жителів села звернулись: директор  Драбівської філії СТОВ «Агорофірма  Корсунь» Костенко Олег Вікторович, депутат Корсунь-Шевченківської  районної ради   Гайдай Анатолій Іванович та односельчанка Олійник Наталії Іванівни ,завідувач кафедри економічної політики та врядування НАУП при Президентові України, доктор наук, державного управління, доцент.Привітали драбівчан  сільські депутати та гості, старости Набутівської ОТГ.
            Село наше красиве і квітуче. Справжньою його окрасою є люди. Ми

бачимо їх щодня, вони живуть поруч, вони скромні і працьовиті.

Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, життя – то джерело

людської мудрості і самовідданості.19 листопада - в Україні святкують День працівників сільського господарства. Тож зі сцени лунали привітання для ветеранів сільськогосподарської праці. Вручили коровай директору Драбівської філії СТОВ «Агорофірма  Корсунь» Костенку Олегу Вікторовичу, приватному підприємцю, землеробу Коліснику Андрію Григоровичу та підприємниці Гайдай Тетяні  Іванівні. А механізатору агрофірми « Корсунь» Курінному Петру Михайловичу вручили подарунок.

Вітали жителів села та дарували подарунки в різних номінаціях.

Матері – героїні:

Мірошник Ганна Василівна, Кріт Євгенія Євдокимівна, Кісільова Ганна Василівна, Кириленко Олена Петрівна. Найстаршою жителькою  є-  Рябчич Євдокія Павлівна,яка відсвяткувала свій сто перший день народження.

Наймолодший  житель  села- Гордійчук Артем Вадимович, який   з’явився на світ 8  листопада.Наймолодша сім’я, яка відсвяткувала своє весілля 18 листопада Інна та Василь Шадиря, теж завітали на свято.На сцену запросили  найстаршу сімейну пару – Ціон Григорія Марковича та Лідію Максимівну.

Привітання та слова подяку лунали вчителям школи, лікарям, місцевому цілителю, працівникам відділення зв’язку, приватним підприємцям,

працівникам Драбівської дільниці Правобережного міжрайонного управління водного господарства.Особливу подяку висловили  бібліотекарю, працівникам СБК та музичної школи. Вручили подарунки вишивальницям, котрі здивували присутніх виставкою своїх робіт.Привітали вокальний ансамбль «Чарівні драбівчанки» з 10 річницею творчої діяльності . Також нагородили переможців змагань з футболу та волейболу, які пройшли напередодні свята.

Дарували свої виступи та приємний настрій вокальні ансамблі «Калинонька» та «Чарівні драбівчанки», дитячий ансамбль «Мрії», учні 1 класу, Савченко Анна, хореографічна група Драбівської ДМШ. Віртуозну гру на акордеоні продемонстрував  художній керівник Йосип Швайгер.

Зарядили позитивом троїсті музики Набутівської ОТГ та гурт «Манжари»

Корсунь – Шевченківського РБК.

По завершенню свята присутніх пригощали  короваєм та кашею.

Щиро вдячні організаторам свята та спонсорам -виконавчому комітету Набутівської сільської ради, СТОВ «Агрофірма Корсунь», підприємцям Коліснику А. Г., Мірошник В. М. за активну участь у організації та проведенні заходу.