ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ МОЛОДОГО КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Дата: 02.04.2018 09:21

Згідно плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Набутівської сільської ради  30.03.2018 року відбулось засідання школи молодого керівника.

На ньому були присутні керівники Деренковецького НВК Гладкий О.П., Драбівського НВК Мошенець В.О. та заступник директора з навчально-виховної роботи Драбівського НВК Кріт І.В.

Під час засідання начальником відділу Михайлюк Ю.О. та спеціалістом відділу з питань освіти Шевченко О.О.  проведено практичну роботу щодо складання наказів, дано рекомендації щодо видів і методів внутрішкільного контролю та ознайомлено присутніх із правилами підготовки та проведення батьківських зборів.

Молоді керівники мали змогу ознайомитись з методичними доробками освітян Набутівської ОТГ, адже кожен заклад освіти подав свої матеріали на участь в обласному конкурсі «Інноваційний пошук освітян Черкащини».