Турнір з міні-футболу

Дата: 03.04.2018 15:35

24 березня відбулися заключні ігри зимового турніру з міні-футболу Корсунь-Шевченківського району сезону 2017-2018.

В змаганнях приймали участь одинадцять команд, дві з яких захищали честь Набутівської ОТГ - ФК “Маяк” (с. Нетеребка) та ФК “Фортуна” (с. Драбівка). Нажаль, у боротьбу за призові місця змогла втрутилася лише одна з них. Команда “Фортуна” у вирішальному  поєдинку з ФК “Темна конячка” (м. Корсунь - Шевченківський) здобула вольову перемогу з рахунком 9:4 та посіла почесне третє місце в загальнокомандному заліку. Таким чином драбівчани отримали бронзу, показавши гідний рівень ігрової майстерності та сили волі.

Висловлюємо велику подяку всім нашим футболістам, які не шкодуючи власних сил та коштів захищали честь громади. Бажаємо їм подальших перемог! Так тримати!