27.04.2018 року на базі Деренковецького навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» відбувся семінар вчителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти Набутівської ОТГ. У семінарі взяли участь: Сергеєва А.М. (Авторська О.А.Захаренка середня загальноосвітня школа с. Сахнівка), Панченко Л.М. (Драбівський НВК), Григоренко О.М. (Нетеребський НВК).

   Майстер-клас з проведення уроків української мови в 11 класі показала вчитель української мови та літератури Деренковецького НВК, Заслужений вчитель України Вовчанівська Галина Олексіївна. На уроці, проведеному Галиною Олексіївною, учні працювали над твором-роздумом на тему: «Духовність, освіченість кожного вихованця – є чи не визначальним джерелом єдності та процвітання України».

   Вчитель Деренковецького НВК Шолудько Тіїсія Володимирівна провела урок української мови та літератури у 5 класі за темою: «Література рідного краю «Мандрівка у дивосвіт поезії митців Надросянського краю».

   Гості освітнього закладу стали учасниками Лінійки духовності за підсумками сходинки вихованості квітня, що є традиційною формою виховної роботи у Деренковецькому НВК.

   Про вимоги до уроків української мови та літератури в світлі Нової української школи, використання інформаційних технологій на уроках, про оголошення 2018 року роком української мови в Черкаській області, про Програму підтримки української мови в Набутівській ОТГ на 2018-2020 роки поінформувала спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту з питань освіти виконавчого комітету Набутівської сільської ради Яценко О. В.

   Висловлюємо подяку адміністрації закладу освіти та педагогічному колективу за сприяння та якісну підготовку до семінару.