05.05.2018 року відбулася перша в історії нашої громади дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»), організована  відділом освіти, культури, молоді та спорту  виконавчого комітету Набутівської сільської ради.

Гра «Джура»-2018 була  проведена у рамках «Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2020 роки», затвердженої рішенням виконавчого комітету Набутівської сільської ради № 14-36/VІІ від 22.12.2017р.

Теплого травневого ранку гостинна драбівська земля радо зустрічала юних патріотів. Урочисту лінійку, присвячену відкриттю дитячо-юнацької військово - патріотичної гри «Сокіл» («Джура») відкрили начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Набутівської сільської ради Михайлюк Ю.О. та головний суддя змагань депутат Набутівської сільської ради, ветеран АТО Поляков О.В. Із вітальним словом до учнів, гостей, батьків, жителів села, які завітали на свято, звернувся сільський голова Малюга О.П., голова спілки воїнів АТО Корсунщини Журавльов І.В.  Гостями свята були заступник сільського голови Ремех О.П., староста с. Драбівка Горобець О.І, ветерани АТО Погрібняк М.М. (Набутів), Блоха В.М. (Драбівка).

Участь у грі – найкращий спосіб показати свої сили, порівняти себе з однолітками з інших шкіл, позмагатися у стройовому вишколі, спортивних та інтелектуальних змаганнях. Великих зусиль для організації військово-патріотичних змагань доклав директор Драбівського НВК Мошенець В.О. Саме його зусиллями створено належні умови для проведення  гри «Джура».

У грі взяли участь чотири команди (рої) закладів загальної середньої освіти Набутівської сільської ради: рій «Старшокласники» Нетеребського НВК (вчитель Задорожний В.В.), рій «Характерники» Деренковецького НВК (вчитель Дьолог Р.П.), рій «Слава і воля» Драбівського НВК (вчитель Мошенець В.О.), рій «Булава» Авторської О.А.Захаренка середньої загальноосвітньої школи с. Сахнівка (вчитель Ященко М.І.). Неперевершений виступ у змаганні «Впоряд» показав рій «Сила і воля» Драбівського НВК. Юні драбівчани стали також і найвлучнішими стрільцями, здобувши перемогу у змаганні «Стрільба». У змаганні з перетягуванням линви найсильнішими були учасники рою «Булава» Авторської О.А.Захаренка середньої загальноосвітньої школи с. Сахнівка. А переможцями змагань «Смуга перешкод», «Відун» та «Рятівник» стали учасники рою «Характерники» Деренковецького НВК. У загальнокомандному заліку перемогу у грі «Джура» здобули юні деренковчани - рій «Характеники». На ІІ місці молодь Драбівки – рій «Слава і воля», на ІІІ місці учні Авторської О.А.Захаренка середньої загальноосвітньої школи с. Сахнівка – рій «Булава», на IV місці учні Нетеребського НВК – рій «Старшокласники».

Звісно, витрачені під час змагань сили слід поновлювати. Тож усіх учасників змагань пригощали козацькою кашею, а на десерт ще й морозивом.

Свято закінчилось урочистою лінійкою. Рої отримали грамоти за перемогу у змаганнях. Кубок переможцям та подарунки командам вручали начальник відділу освіти Михайлюк Ю.О. та головний суддя змагань Поляков О.В.

Проведення свята на належному рівні було б неможливим, якби не всебічна підтримка депутатів Набутівської ОТГ. Виділені ними кошти дали можливість нагородити кожен рій грамотами, придбати подарунки, подбати про харчування наших дітей. Хай цьогорічна дитячо-юнацька військово- патріотична гра «Сокіл» («Джура») стане міцним фундаментом у вихованні юних патріотів рідного краю.