До відома землевласників та землекористувачів громади !

Дата: 05.07.2018 18:04

Відповідно до статті 265-266 Податкового кодексу України землевласникам та землекористувач, що використовують земельні ділянки на території громади, та не мають право на пільги із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, необхідно терміном до 15.08.2018 року сплатити нараховані органами ДФС суми податку за землю та податку на нерухоме майно відмінене від земельної ділянки за 2018 рік.

Нагадуємо, що несплата чи не повна сплата податку за землю та нерухоме майно у визначені законодавством терміни призведе до нарахування пені та зростання суми заборгованості.

Сплата зазначених вище податків може бути проведена громадянами у  будь якому з банківських відділень району чи місцевих відділеннях «Укрпошти».

З питань отримання додаткової інформації, уточнення банківських реквізитів, сум податків нарахованих до сплати просимо звертатись до старости Вашого села чи безпосередньо до відділу архітектури, земельних відносин сільської ради.

Виконавчий комітет Набутівської сільської ради