Забезпечення дидактичним матеріалом в рамках Нової української школи

Дата: 09.08.2018 09:45

Нова українська школа є унікальним проектом Міністерства освіти і науки України, який виступає основною реформою сучасного освітнього процесу. Основним документом, який регулює організаційний процес НУШ, є «Методичні рекомендації щодо організації освітнього простору Нової української школи (затверджено наказом МОН від 23.03.2018 №283)».

Під реформи потрапляють і навчальні класи, до організації яких теж висуваються серйозні вимоги. У навчальному просторі обладнуються тематичні зони, місця для ігор і відпочинку.

Всі заклади загальної середньої освіти Набутівської сільської ради  отримали дидактичний матеріал на суму 33961 грн.

Дидактичне наповнення відіграє  важливу роль в освітньому процесі за концепцією Нової української школи. Сучасне дидактичне напо

внення, яке передбачається для використання в НУШ, в корені відрізняється від попереднього наповнення. Практика, наочність, креативність у використанні - ось головні постулати сучасної дидактики.