13 серпня 2018 року комп’ютерна техніка (ламінатор, ноутбук, багатофункціональний апарат (копір, принтер, сканер), фотопапір, плівка для ламінування, кольорове чорнило та ін.) надійшла до закладів загальної середньої освіти. Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Набутівської сільської ради Михайлюк Ю.О. вручала обладнання особисто директорам освітніх закладів. Забезпечення новим обладнанням, меблями, дидактичними матеріалами усіх перших класів, які у 2018-2019 році розпрочинають роботу за програмою Нової української школи, стало чи не найбільшою турботою Юлії Олегівни. Завдяки їй заклади загальної середньої освіти нашої громади одними з перших в області забезпечені новим обладнанням для першокласників.

Чекаємо на находження нових парт для учнів 1 класу!